Produkty

EDGECAM patří mezi nejlepší systémy pro NC programování. S jedinečnou jednoduchostí použití a sofistikovaným vytvářením drah nástrojů je jediným CAM systémem, který budete potřebovat pro frézovací, soustružnické a soustružnicko-frézovací obrábění.

EDGECAM uplatňuje vaše znalosti a zkušenosti k řízení CAM procesů s automatickými nástroji, aby vyhovoval rozdílným aplikacím – což vám umožní udržet si konkurenceschopnost.

EDGECAM nabízí následující moduly:

EDGECAM Mill Turn Image

EDGECAM Soustružnicko-frézovací

Použití koníků, lunet, protivřeten, dvou revolverových hlav, C, Y a B os je běžnou součástí dnešních víceúčelových strojů. V těchto na kolize bohatých situacích poskytuje EDGECAM bezpečné prostředí pro soustružení i frézování.

EDGECAM Production Milling Image

EDGECAM Frézování

EDGECAM poskytuje funkcionalitu efektivního vytváření drah nástrojů z drátové i objemové geometrie na rozmanité konfigurace strojů, v rozsahu od 2,5D až po komplexní 3, 4 a 5osé NC frézky.

EDGECAM Turning Image

EDGECAM Soustružení

EDGECAM Soustružení poskytuje funkce pro 2osé soustruhy, vícerevolverové konfigurace, soustružnická centra s protivřetenem a soustružnicko-frézovací stroje.

Na soustružnicko-frézovacím stroji s C, Y a B osou se frézování a vrtání odehrává ve stejném prostředí poskytující plně integrované a asociativní řešení programování.

EDGECAM 4&5 Axis

EDGECAM 4 a 5 os

EDGECAM ve svém frézovacím a soustružnicko-frézovacím prostředí zahrnuje souvislé řízení 4 a 5 os pro využití rozsahu víceosých obráběcích strategií tak, aby se vztahovaly na většinu komplexních zařízení nebo komponent.

EDGECAM 3D Milling

EDGECAM 3D Frézování

EDGECAM obsahuje obsáhlé sady pokročilých 3D cyklů, které jsou ideálně přizpůsobeny pro rychlé vytváření optimálních drah nástrojů pro obráběné plochy a objemy.

EDGECAM Part Modeler

EDGECAM Part Modelář

EDGECAM Part Modelář je cenově zajímavý 3D modelovací nástroj navržený pro rychlé a jednoduché konstruování a/nebo modifikování objemových modelů určených k obrábění.

EDGECAM Strategy Manager

EDGECAM Manažer Strategií

EDGECAM Manažer Strategií obsahuje to nejlepší ze zásad, vědomostí a základů obrábění a uplatňuje je k produkci rychlých, spolehlivých a vysoce automatizovaných řešení pro obrábění těles.

EDGECAM Waveform

EDGECAM Waveform

Hrubování Waveform je vysokorychlostní hrubovací strategie udržující konstantní zatížení nástroje díky dodržení jeho opásání ve všech místech hrubovací dráhy. Plynulá dráha Waveform zabraňuje trhavým pohybům a zpomalování stroje, ke kterým dochází při prudkých změnách směru obrábění v běžném hrubování.

EDGECAM Solid Machinist

EDGECAM Solid obráběč

EDGECAM Solid obráběč je výkonný a uceleně integrovaný CAM systém pro vytváření frézovacích a soustružnických obráběcích strategií a NC kódů z objemových modelů se zajištěním plné asociativity dat.

EDGECAM Wire

EDGECAM Drátové řezání

EDEGECAM Drátové řezání je efektivní nástavba ke světoznámému frézovacímu, soustružnickému a soustružnicko-frézovacímu CAM softwaru EDGECAM poskytující lepší produktivitu a vyšší flexibilitu pomocí jediného softwaru.

EDGECAM Sondování

EDGECAM Sondování

Intuitivní a silný nástroj pro automatické programování měřicích sond.

EDGECAM Consultancy

EDGECAM Poradenství

Tým technické podpory EDGECAM je připraven našim zákazníkům poskytnout nejlepší možnou podporu. Naším cílem je maximalizovat užitek z vaší investice do EDGECAMu a včasným a efektivním způsobem reagovat na vaše potřeby a požadavky.

EDGECAM WorkXplore

WorkXplore

Je ideálním nástrojem pro přímé zobrazování a vyhodnocování 3D CAD souborů bez nutnosti použití původní CAD aplikace.

Latest Release Icon

Novinky v poslední verzi

Zjistěte, co je nového v aktuální verzi EDGECAMu nebo nahlédněte do historie vydání.

Release History Icon

Historie vydání

Prohlédněte si všechny funkce, které byly přidány ve starších verzích programu.

Workflow Icon

Workflow

Prostředí Workflow bylo navrženo speciálně tak, aby uživatelům EDGECAMu umožnilo snížit náklady, zvýšit kvalitu a zkrátit dobu potřebnou k realizaci.