EDGECAM Education ImageEDGECAM Education ImageEDGECAM Education Image

Vzdělávání

EDGECAM se soustředí na uspokojování potřeb trhu vzdělávání skrze funkčnost produktu, snadné   použití, flexibilní softwarové licencování, konkurenční ceny a podporu a zainteresovanost našich zaměstnanců pro plnění důležitých úkolů týkajících se vzdělávání mladých inženýrů.

EDGECAM od společnosti Planit, nabízí komplexní soubor inteligentních nástrojů pro výrobu, který zahrnuje různé druhy operací od prizmatických součástí přes tvarové a více osé frézování až po soustružení s více nástrojovými hlavami a proti-vřetenem. EDGECAM pokrývá všechny aspekty produkčního obrábění, výroby forem a lisovacích nástrojů a to vše v jednotném prostředí!

Nejlepší integrace s CAD systémy – Není žádný lepší CAM systém, který je přímo integrován s CAD! EDGECAM byl vyvinut tak, aby poskytoval pevné a asociativní spojení s nejznámějšími CAD produkty jako jsou SolidWorks®, Solid Edge®, Autodesk Inventor®, Pro/ENGINEER® a Pro/DESKTOP®.

Česká lokalizace – Považujeme za samozřejmost nabídnout Vám plně lokalizovaný software v českém jazyce. Samozřejmou součástí EDGECAM je český manuál a všechny podpůrné nástroje v češtině. EDGECAM umožňuje i přepínání mezi jazykovými verzemi, takže je možno používat i jiné jazyky jako např. angličtinu nebo němčinu.

Snadné použití – Díky známému Windows™ rozhraní, je EDGECAM velmi snadný pro zaškolení a použití ve všech úrovních. Jednoduché a známé vlastnosti jako 'drag and drop' nebo 'undo', které samozřejmě znáte z aplikací jako je např. Word™ jsou samozřejmě součástí nástrojů pro práci s EDGECAM.
Tyto a mnoho jiných vlastností jsou začleněny v EDGECAM. Snadné použití i pro komplikované obráběcí operace umožňuje použití EDGECAM v různých průmyslových odvětvích a dokonce i v týmech Formule 1!

Cena! Naší snahou je, aby studenti při výuce CAM používali ten nejlepší dosažitelný produkt a tím je samozřejmě EDGECAM. Věříme, že to víte i Vy a proto Vám nabízíme velmi výraznou slevu pro školní verze EDGECAM! Pro podrobnější informace prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

EDGECAM pro student Díky velké oblibě CAD/CAM systému ve školách po celém světě má Planit bohaté zkušenosti s potřebami škol, učebními metodami a dobře zná nároky a požadavky pedagogů. Ve verzi EDGECAM 8.0 proto byla uvedena zcela nová Studentská verze EDGECAM. Tato verze umožňuje pedagogům dát svým studentům zcela legálně EDGECAM k dispozici domů, studenti se tak mohou lépe připravovat na výuku, pracovat na domácích úkolech protože EDGECAM jim umožňuje vytvořenou práci uložit a přinést do školy k posouzení a generování NC kódu. Nexnet, a.s. dodává školní verze EDGECAM jako síťovou instalaci s 25 pracovními místy.

Jsme připraveni vyškolit pedagogy a pomoci se zavedením EDGECAM do výuky také díky bohatým zkušenostem z výukou EDGECAM v COPT Uherský Brod. Máme zpracovány výukové příklady a postupy, které jsou Vám k dispozici!

Mezinárodně uznávaný software  Výuka Vašich studentů s použitím EDGECAM jim dává zkušenosti se softwarem používaným v nejvýznamnějších společnostech po celém světě. Nyní je EDGECAM nasazen na více jak 30.000 pracovištích v 58 zemích světa. 

Kvalita je standart  Planit je přední vývojář CAM software v UK a to je pro nás závazek k naprosté spokojenosti našich zákazníků na každé úrovni výrobních společností od managementu až po dílnu. Našim zákazníkům nabízíme produkt, včetně odborného zaškolení a servisu pro spolehlivé a snadné nasazení EDGECAM. Závazek neustále zvyšovat kvalitu EDGECAM přivedl Planit k certifikaci na normu ISO 9001 a TicklT pro vývoj software.

Spolupráce se školami

Spolupráce Nexnet, a.s. a COPT Uherský Brod

COPT Uherský Brod má již více jak 50-letou tradici ve výuce žáků. Tato škola  zaměřena hlavně na strojírenské profese přecházející v některých profesích do uměleckých řemesel. Kromě klasických strojírenských oborů se zaměřuje hlavně na 2 oblasti ve kterých dosahuje velmi dobrých výsledků. Vybavení této školy, o které se více dozvíte na www.copt.cz je jedno z nejlepších ze škol podobného zaměření.

O absolventy této školy je na trhu práce velký zájem poněvadž jsou schopni okamžitého nasazení v podnicích při práci s CNC technikou. Komplexní výuku puškařských oborů učí jako jediná škola v republice. Preciznost výroby je hlavním kriteriem a cílem COPT.K těmto záměrům slouží  i vlastní spolupráce s nejlepšími školami Evropy a firmou Nexnet, a.s. při výuce problematiky CNC obrábění. Velikostí patří COPT Uherský Brod k menším školám, ale významem v puškařských a strojírenských oborech k evropské špičce.

EDGECAM je zde nasazen již od roku 1993, tenkrát ještě jako PAMS. Tato škola má proto bohaté zkušenosti s výukou CAD/CAM s celou řadou absolventů, kteří jsou dnes zkušenými uživateli EDGECAM. Nexnet, a.s. považuje spolupráci s COPT za klíčovou oblast, protože díky tomu jsme schopni nabízet svým zákazníkům kvalitní služby a školící kurzy.

Technická podpora pro školství

Jelikož společnost Planit, vývojář systému EDGECAM od 31. 12. 2007 ukončila spolupráci s firmou Sonetech s.r.o., přebrala obchodní aktivity a technickou podporu EDGECAM pro všechny zákazníky společnost NEXNET, a.s. jako výhradní distributor a prodejce EDGECAM pro ČR a SR.

Proto, abychom Vám zajistili co nejlepší služby zaměřené na školství, dohodli jsme se se společností  Computer agency o.p.s. na prodeji a podpoře výukových licencí,  Computer agency o.p.s, je tedy oprávněna prodávat EDU licence softwaru EDGECAM pro školství a bude poskytovat i certifikovaná autorizovaná školení.

Pro aktuální nabídku a technickou podporu kontaktujte Computer Agency, o.p.s