NCSIMUL

NCSIMUL je komplexní CNC software, který optimalizuje celý proces obrábění od načtení zdrojového NC programu po vygenerování optimalizovaného a simulovaného finálního NC kódu pro obráběný díl. Umožňuje uživatelům automatickou optimalizaci G-kódu, jeho simulaci s kontrolou kolizí a správu nástrojů.

Správa NC programů v DNC síti, monitorování stavu strojů v reálném čase a publikování výrobní dokumentace jsou dalšími výhodami, které doplňují naši platformu a optimalizují proces výroby.

Podrobnější popis produktů a modulů:


Machine

NCSIMUL Machine

Špičkový CNC simulační software, který slouží k ověřování G-kódu, simulaci stroje a optimalizaci dráhy nástroje. Zjišťuje chyby v syntaxi, řeší jejich odstranění, hledá a odstraňuje kolize v NC kódu, který je po optimalizaci poslán přímo do CNC stroje.

 

NCSIMUL Optitool

NCSIMUL Optitool

Analyzuje řezné podmínky, zásadně eliminuje "obrábění vzduchu", optimalizuje posuvy a umožňuje uživatelům vytvářet lepší řezné podmínky. Přínosem je zkrácení času obrábění na stroji, optimalizace řezných podmínek a rychlé generování optimalizovaných NC souborů.


 
NCSIMUL 4CAM

NCSIMUL 4CAM

Nový modul, který rozšiřuje možnosti stávajícího CAM softwaru, zjednodušuje CNC programování a poskytuje bezkonkurenční flexibilitu na dílně. Umožňuje jedním kliknutím změnit cílový stroj bez nutnosti přeprogramování v CAM softwaru.

 

NCSIMUL Monitor

NCSIMUL Monitor

Monitoruje stav CNC stroje buď ručně z konzoly, nebo automaticky. Poskytuje nativní podporu OPC, mezinárodního standardu interoperability pro průmyslovou automatizaci.


 
NCSIMUL Tool

NCSIMUL Tool

Podnikové řešení založené na know-how v oblasti obrábění a zvládnutí digitálního procesu, které komplexně řeší potřeby všech profesionálů zapojených do procesu správy řezných nástrojů.

 

NCSIMUL DNC

NCSIMUL DNC

S tímto modulem je správa a programování CNC strojů pro procesní inženýry a vedoucí výroby snadnější než kdykoli předtím. Poskytuje kompletní možnosti správy NC programů s plnou možností sledování událostí ovlivňujících životní cyklus programu, včetně verzí, stavů a certifikace.


 
NCSIMUL Publisher

NCSIMUL Publisher

Zaměřuje se na potřeby výrobních firem. Jde o osvědčené řešení pro tvorbu, správu a publikování procesních dokumentů a dokumentace pro řízení kvality výrobků.

 

Moduly a rozsireni

Moduly a rozšíření

Automatické generování technické dokumentace pro dílnu a správu všech vašich dat z CAD/CAM software.


 
Machine trainers

HxGN Machine trainers

Nová inovativní metoda školení programátorů, kterou vymyslela a vyvinula společnost Hexagon. Hexagon Machine trainer je koncipován jako simulátor a certifikační nástroj určený pro CNC obráběcí stroje. Je založen na nové generaci inteligentního simulačního softwaru NCSIMUL a hardwaru, který je efektivní, praktický a snadno se učí, bez rizika drahých kolizí na CNC strojích.