EDGECAM - Programátor pro CAD/CAM systémy

Náplň práce

• Programování postprocesorů pro řízení obráběcích CNC strojů,
• programování rozšiřujících knihoven v C#, MSSQL pro CAD/CAM systém EDGECAM,
• technická podpora pro stávající implementace a úpravy programových rozšíření v JavaScript a ASP,
• tvorba automatizačních maker pro podporu výroby - průmysl 4.0, komunikace s databázemi výroby a obchodu.

Požadujeme

• Ukončené středoškolské vzdělání technického směru,
• znalost programování v libovolném programovacím jazyku (C, C++, C#, Java, Pascal, Python, JavaScript, Matlab, PHP),
• základní znalost databází MSSQL nebo MySQL, případně MDB/Acces,
• znalost programování a funkce webových stránek (ASP, PHP, Javascript),
• základní znalost některého CAD/CAM systému pro podporu třískového obrábění,
• angličtina na úrovni A2, nutná minimálně pasivní znalost - denní komunikace s technickou podporou ve Velké Británii přes e-maily,
• zájem o obráběcí centra, technologie obrábění,
• schopnost naslouchat a řešit problém,
• zájem se vzdělávat a rozvíjet programování a funkce CAD/CAM systémů v oboru obrábění,
• písemný projev v českém jazyce bez chyb výhodou,
• samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu,
• ochotu učit se novým věcem,
• řidičský průkaz skupiny B,
• maximální pracovní nasazení,
• orientace na výsledek.

Nabízíme

• Zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou působností v oblasti CAD/CAM na českém a slovenském trhu,
• doškolení pro dané programovací jazyky,
• různorodou a zajímavou pracovní náplň,
• příjemné pracovní prostředí a týmový kolektiv,
• motivující finanční ohodnocení,
• spolupráce s odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti CAD/CAM v rámci nejen České republiky, ale i celosvětového měřítka.

Pracovní vztah: hlavní pracovní poměr.

Mzda: 30 000-60 000 Kč.

Místo výkonu práce: Morava (pobočky Zlín, Brno nebo Kroměříž).

Nástup: ihned.

Budeme rádi, pokud se nám ozvete.

Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@nexnet.cz.